0

Majlinda Zeka tani është një njër personazhet më të njohur nga publiku shqiptar

Ajo u bë e njohur si e dashura dhe më vonë edhe nëna e djalit të reperit të njohur, Majk, përcjell ORAinfo.

Ata kanë qenë të lidhur për një kohë të shkurtër dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bënë bujë të madhe në publik e në media.

Tani djali I tyre Roani, jeton me nënën dhe kohë pas kohe takohet edhe me babain e tij, Majkun.

E sot, meqë Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale, ka publikuar një foto ku me grimin dhe veshjen e saj duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE