0

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve para pak muajve, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet vajza e saj e vogël, e ajo që merr vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE