0

Teuta Krasniqi është një prej aktoreve më të pëlqyera shqiptare.

Ajo përveç si aktore, njihet si një nënë shumë e përkushtuar dhe këtë e vërejmë në postimet që i bën në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo duket se ka vendosur që tërë ditën ta kalojë me vajzën e saj, Tarën.

Dhe vetëm ato të dyja, nënë e bijë kanë shkuar në boWling./ORAinfo/

SHPËRNDAJE