0

Qëndresa është gruaja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

E sot, ajo ka dalë së bashku me vajzën e saj dhe shoqet e ajo që ka marrë gjithë vëmendjen është vajza e saj e vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE