0

Egzona Muqiqi është gruja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi dhe njëra prej personazheve me të përfolura të estradës.

Tani çdo ngjarje në jetën e Albatitit dhe Egzonës behet lajm në mediat roze dhe publik përcjell ORAinfo.

Para një muaji u bënë prinder për herë të dytë duke lindur binjakë, një vajzë dhe një djalë.

Egzona krahas angazhimeve është mjaft aktive në rrjete sociale ku pothuajse çdo dite bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka postuar një foto të vajzes se saj duke e shprehur gjithë dashurinë për të ajo ka vëne zemra në sy te vogëlushes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE