0

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasëm që përmendet ende në media e në public, përcjell ORAinfo.

Ata tani kanë një djalë, Matinin, e fotot e të cilit i shohim në rrjetet sociale të Leartes dhe Kushtrimit.

E sot, Learta ka postuar një foto të djalit të saj, e të cilit duket se ia ka bërë një surprizë duke ia mbushur kështu dhomën plot me lodra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE