0

Isa Mustafa ka një nip të vogël i cili quhet Alpi.

Ai është djali i Besnikut dhe Editës, shkruan ORAinfo.

Alpi është një fëmijë shumë simpatik, të cilin e shohim shpesh në postime të prindërve.

Edhe sonte ata kanë publikuar një foto të tij, ku po duket shumë simpatik./ORAinfo/

SHPËRNDAJE