0

Egzona Muqiqi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në media.

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan të vetin me veshje elegante për femra dhe po ashtu merret me vetullat tattoo.

Sot, ajo ka publikuar një video të binjakëv të saj. Të veshur bukur, ata po duken shumë mirë më shëndet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE