0

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Nora është një nënë shumë e përkushtuar, madje kjo mund të shihet edhe në veshjen e fundit të vajzës.

E kjo duket se i ka pëlqyer edhe Robertit, i cili e ka publikuar atë në InstaStory.

Renee është një fëmijë shumë i ëmbël dhe sipmatik./ORAinfo/

SHPËRNDAJE