0

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAvip.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot vajza e tyre ka mbushur një muaj jetë dhe Elita sigurisht erdhi me video të mrekullueshme.

Ajo në videon e publikuar shihet duke e ushqyer me gji të voglën e saj, teksa të japin mendimin se sa kanë dalë nga përralla, sepse ambienti është madhështor. /ORAvip/

Pamjet i gjeni me poshtë:

SHPËRNDAJE