0

Xhensila vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sonte ka publikuar një foto ku shihet duke ngrënë mëngjes së Zvicër dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE