0

Learta po vazhdon të jetë një ndër perosnazhet më të përfolura në publik.

Ndonëse u bë enjohur si reja e Shyhretes, famën më të madhe po arrinë tani me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, për 8 Mars,ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me kunatën dhe i ka blerë asaj dhurata./ORAinfo/

SHPËRNDAJE