0

Sot një javë, djali i vetëm i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit i dha fund beqarisë.

Në dasmën që zgjati tri ditë, ishte padyshim nusja, Gëzimja, ajo që mori gjithë vëmendjen, përcjell ORAinfo.

Gëzimja pas dasmës ka publikuar imazhe të ditës më të lumtur të jetës së saj.

E sot, ajo duket se po pushon nga dasma e saj dhe nga ajo që ishte prezente mbrëmë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE