0

Morena vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon dhuratën e bukur që i ka bërë nipit të saj të vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE