0

Learta Jakupi është tani një prej emrave më të përfolur në publik dhe në media.

U bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, mirëpo tani Learta famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj./ORAinfo/

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi, këto ditë po qëndrojnë në Stamboll dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme.

E sot, Learta i ka postuar fotot më të bukura të mbesës së saj, për t’ia uruar asaj ditëlindjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE