0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media rozë.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona para një muaji lindi binjakë, një djalë dhe një vajzë.

E sot, duket se ajo ia ka lënë fëmijët motrës së Albatritit, dhe Biona ka publikuar foto ku shihet se po kujdeset për vajzën e vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE