0

Egjëllusha Salihu është këngëtarja që ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshmë në muzikën popullore.

Ajo u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, mirëpo, tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë aktive, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj Engji është shumë e pranishme me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me nipin e saj, dhe mbishkrimi që ka vënë na ka bërë të kuptojmë që ajo e quan nipin me një emër shumë interesant./ORAinfo/

SHPËRNDAJE