0

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot ata kanë shkuar në Pejë për ta festuar Bajramin.

Në foton e publikuar, e gjithë familja po duken tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE