0

Milot Llalloshi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë pa pauzuar asnjëherë, shkruan ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj profesionale.

Sot ai ka puikuar një foto të vajzës së tij, e cila është shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE