0

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAvip.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit shihet bashkëshorti i saj, duke u kujdesur për djalin.

Kjo pamje duket se i ka pëlqyer shumë aktores së njohur kosovare, pasi e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE