0

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer shqiptare.

Me pamjen e saj ajo përherë ‘sfidon’ moshën dhe duket si të ishte vajzë e re, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesion, Shyhretja nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Tani, ajo po qëndron në Turqi me familje dhe sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje e veshur si zonjë e rëndë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE