0

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Përveç me këngët që i publikon, është jeta e saj private që e bën atë më të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Sidomos gjatë këtyre viteve të fundit ajo u komentua shumë, pas lidhjes me burrin maqedonas 50-vjeçar e me të cilin tani ka një djalë.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka publikuar një video ku shihet se ka përgatitur një darkë shumë romantike për vete dhe për burrin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE