0

Elita dhe Gjiko tashmë janë bërë prindër.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

E ajo që i është gëzuar më së shumti lindjes së tij është nëna e Gjikos, Lirija, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Zërit, për të cilin ajo duket se po kujdeset mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE