0

Albërie Hadërgjonaj ëshë ndër këngëtaret me të dashura për publikun.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, e këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit.

Në këtë foto ajo po duket si vajzë e re dhe shumë provokative me pjesën e gjoksit zbuluar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE