0

Arbenita Ismajli tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sonte ajo dhe Fero kanë publikuar një foto së bashku, ku Arbenita po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE