0

Edona sjell foton më të ëmbël me fëmijët para pasqyrës.

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/edona-mp4-4″]

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, Edona ka publikuar foton më të ëmbël me djalin dhe vajzën e saj.

SHPËRNDAJE