0

Ariana Fejzullahu ëstë tani një emër shumë i njohur për publikun dhe mediet rozë.

Ajo u bë e njohur fillimisht si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, përcjell ORAinfo.

Tani ata po presin të bëhen prindër për herë të katër dhe gjatë kësaj kohe Ariana nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet një dhuratë që ka marrë sot nga vjehrra e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE