0

Është një ndër më të moderatoret më të përfolura kosovare.

Elita Rudi u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër dhe që pas martesës me Gjikon është tejet e komentuar, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë bërë prindër për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe Elita nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet vëllai i tij tek ‘shkrihet’ pas nipit dhe mbesave./ORAinfo/

SHPËRNDAJE