0

Sot në familjen e Egzona dhe Albatrit Muqiqit ka një fetsë të madhe.

Vajza e tyre e madhe, Amelia sot feston ditëlindje, përcjell ORAinfo.

E në këtë ditë kaq të veçantë për ta, ata kanë marrë urime të shumta.

Një ndër më të veçantat duket të jetë ai i vëllait të Egzonës i cili ka publikuar foton më të veçantë me mbesën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE