0

Ermali dhe Ariana e kalojnë vikendin në Tiranë.

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij ndodhen në Tiranë.

Këngëtari i njohur shqitpar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë zgjedhur që këtë të diel ta kalojnë në Tiranë.

Ishte Ariana ajo e cila me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi.

Më pas Ermali në llogarinë e tij në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shihet se po i shijon rrezet e lehta të diellit krah personit të zemrës.

Pranë postimit ai nuk ka shkruar asgjë vetëm e ka vendosur një zemër.

SHPËRNDAJE