0

Burak Ozcivit është aktori që mori zemrat e publikut në Turqi dhe në vende të tjera.

Ai e bëri për vete publkun që në daljen e parë, mirëpo, suksesin e madh e arriti me rolin e ‘Kemalit’ në serialin e njohur ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Para pak vitesh ‘Kemali’ kurorëzoi dashurinë e tij me aktoren shumë të njohur turke Fahrie Evcen, dhe ata të dy tani janë pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E sot, Fahriye ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në një pushim, e kjo është një surprizë që ia bëri burri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE