0

Seriali ‘Jetë e hidhur’ ishte një prej më të pëlqyerve sin ë Turqi ashtu edhe më gjerë.

Personazhet e këtij filmi u bënë shumë të suksesshëm në publikun turk dhe atë të huaj, shkruan ORAinfo .

Sidomos roli ‘Nerminit’ që e luante aktorja Selin Demiratar, ishte një ndër më të pëlqyerit.

E në jetën realë, ‘Nermini’ është e martuar me një burrë shumë më të moshuar se ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE