0

Milot Llalloshi publikon foton më të ëmbël të gruas dhe vajzës, shikoni si i quan ato.

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Duke qenë aktiv me postime në rrjete sociale, sot, Miloti ka postuar një foto të gruas dhe vajzës së tij e si mbishkrim ai ka vënë “Qikat e mija”.

SHPËRNDAJE