0

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj janë të pranishme në pothuajse çdo fetsë familjare, përcjell ORAinfo.

Këngëtare si ajo tani është bërë edhe vajza e saj, Dona.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga frizerja dhe me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE