0

Nora dhe Roberti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, por më aktive është Nora.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar, por gjoksi të cilin e ka ekspozuar, mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE