0

Noizy është emri i reperit të njohur nga Shqipëria.

Që në daljen e parë në skenë, ai u bë tejet i pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ai dhe grupi i tij OTR tani podesojnë me mijëra fansa.

Përveç kësaj, Noizy komentohet shumë për jetën private.

E së fundi nëpër media po çarkullon një foto e tij me motrën, dhe e cila duket një bjonde shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE