0

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, përcjell ORAinfo.

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale dhe për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë dhe pamja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE