0

Loredana Zefi është shumë e njohur për publikun, si repere dhe si e dashura e Mozzikut.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Mjaftë aktiv është edhe Mozziku, me postime të shumta.

Sot, ai ka publikuar një foto të vajzën, teksa ajo po flinte./ORAinfo/

SHPËRNDAJE