0

Gjiko dhe Elita vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive.

Mjaftë aktiv në rrjetet sociale është edhe Gjiko me postime të ndryshme.

Sot ai ka publikuar një foto shumë të ëmbël të Zërit.

“Dashuri”- është përshkrimi që ka zgjedhur Gjiko për këtë foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE