0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se Goldi e ka nxjerrë për shëtitje djalin e tyre dhe duket se kjo gjë i ka pëlqyer shumë edhe Ermirës./ORAvip/

SHPËRNDAJE