0

Ledri Vula ndan momentin më të mirë me vajzën.

Ledri Vula po e shpreh në mënyrën më të mirë epitetin e emrit prindër.

Në të shumtën e rasteve ai po ndan imazhe të shumta bashkë me vajzen e tij të vogël, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, në hapësirën e rrugës ai shihet me një buzëqeshje duke e shetitur Poemën.

Kujtojmë, ai dhe Sara e kanë pritur me padurim që ta fitojnë epitetin e emrit prindër për herë të parë.

SHPËRNDAJE