0

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihen tërë familja pranë bredhit.

Fjolla si gjithmonë po duket shumë e bukur dhe me stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE