0

Modelja Afrona Dika u bë tejet e përfolur që pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Blero.

Ata janë lidhur tash e pesë vite dhe pas pak muajve pritet ta bëjnë edhe dasmë, përcjell ORAinfo.

Afrona është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku tregon se gjithçka është gati për festën e saj të beqarisë dhe për këtë ajo ka zgjedhur një vend tejet të veçantë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE