0

Sot ka nisur dasma e djalit të këngëtares, Remize Osmanit.

Dasma madhështore do të zgjasë dy ditë me 7 dhe 8 prill, përcjell ORAinfo.

Përgatitjet e dasmes duket se kanë përfunduar dhe familja e nuses dhe dhëndrrit po presin ditën e madhe.

E sot, Gëzmija ka publikuar foto ku shihet se ka bërë gati çdo gjë për dasmën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE