0

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAvip.

Sot, djali i tyre feston ditëlindjen e dytë.

E gjyshja e tij, Lirija ka bërë urimin më të veçantë për nipin. /ORAvip/

SHPËRNDAJE