0

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë shumë të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet Matini duke u lazdruar në rrugë e Shyhretja nga gëzimi e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE