0

Neslihan Atagul është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.

Ajo me rolin e saj arriti të jetë shumë e njohur në publikun turk dhe atë të huaj, shkruan Orainfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Nihanit’ në serialin shumë të pëlqyer turk, ‘Karasevda’.

Tani, Nihani duket se ka ndryshuar shumë dhe në fotot që I shohim ajo mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE