0

Burak Ozcivit dhe Neslihan Atagul jaën aktorët më të bukur të kinematografisë turke.

Ata morën rolet kryesore në serialin shumë të njohur, ‘Kara Sevda’, përcjell ORAinfo.

Me rolin e ‘Kemalit’ dhe të ‘Nihanit’, ata u bënë shumë të pëlqyer jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj.

Edhe pse u përfol se ata nuk flasin më, fotot që po çarkullojnë së fundi në rrjete sociale tregojnë se ata të dy takohen edhe pas serialit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE