0

Neslihan Atagul është një ndër aktoret më të përfolura të kinematografisë turke.

Ajo suksesin e saj e shtriu jo vetën në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur dhe tejet e pëlqyer me rolin e ‘Nihanit’ në serialin, ‘Kara Sevda’.

E pas serialit ajo ka ndryshuar shumë, dhe së fundi në një foto që është publikuar, ajo shihet e grimosur rëndë dhe mezi po njihet kështu./ORAinfo/

SHPËRNDAJE