0

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur, përderisa aktori i njohur i ka propozuar martesë ish gruas së tij.

Mund të duket e çuditshme, por aktori i njohur i ka propozuar martesë ish bashkëshortes.
Bëhet fjalë për aktorin amerikan Terrence Hoëard i cili po ri-martohet me gruan Mira Pak, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi net.

49 vjeçari i ka propozuar sërish martesë ish gruas së tij, gjatë një darke familjare në Beverly Hills të Kalifornisë.

E nuk ka pasur se si të mungojë unaza e cila sipas TMZ ka kushtuar miliona dollarë.

“Më janë dashur 45 vjet që të të të gjeja dhe tani që jam në të 50-tat, dua ta kaloj jetën time krah teje”, ka thënë Terrence gjatë fjalimit të propozimit.

SHPËRNDAJE